Account Manager

Account Manager má na starosti dobré vztahy s klientem, pomáhá se strategickými plány, řídí pracovní postup u všech projektů, komunikuje s interními týmy uvnitř agentury, je zodpovědný za výstupy a prezentace klientovi.

Hlavní náplň:

  • Každodenní kontakt a udržování komunikace s klientem
  • Odpovědnost za řízení a vedení kampaní, od briefu, po rozpočet až po prezentaci
  • Výborná komunikace a schopnost porozumět cílům a potřebám klienta a umět poradit
  • Briefování, koordinace a motivace interních týmů v agentuře
  • Zodpovědnost za project management, koordinaci a time management
  • Dodržování agenturních a klientských procesů

Požadavky:

  • Min 3 roky praxe v agentuře, bakalář marketingu
  • Profesionální vystupování
  • Zodpovědnost
  • Excelentní time a project management
  • Adaptabilita, proaktivita, loajalita a týmový hráč
  • Schopnost dodržovat všechny zásady, procesy a postupy agentury
  • Výhoda jsou zkušenosti s retailem, soc. sitěmi, online, digital marketingem, BTL, ATL
  • Angličtina – komunikace na mezinárodní úrovni
  • Mateřský jazyk: čeština/slovenština

Nabízíme::

  • Práci na plný úvazek
  • Home office
  • Možnost práce jako zaměstnanec nebo ICO, dle dohody
  • Počítač a mobil k dispozici
  • Plat dle dohody
  • Inspirativní a přátelská mezinárodní atmosféra
  • Nástup nejpozději v půlce listopadu

Zašlete nám prosím své CV na email:

alena.melicharova@hammeragency.cz